Zapakuj się w coś modnego

  Każda kobieta wie, jaki to problem, by dobrać torebkę idealnie dopasowaną do całej kreacji, a jednocześnie na tyle obszerną, by zapakować w nią wszystkie potrzebne rzeczy. Na imprezę, czy do biura – w każdym z tych przypadków dobór dodatku, jakim jest odpowiednia torebka jest niezwykle istotny, dlatego trzeba bardzo uważać, by odpowiednio wybrać jej krój.

Wśród torebek obecnie króluje czerń i biel, ale warto tez postawić na mocne intensywne kolory, które podkreślą nawet bardzo subtelną stylizację. Niestety, osoby lubiące mieć wszystko zawsze pod ręką w tym sezonie mogą się trochę nacierpieć.

Wśród projektantów króluje bowiem trend na małe torebki, które można trzymać w ręce. A nawet jeśli chodzi o większe modele, uchwyty i długie paski trzeba schować na samo dno szafy.

Na szczęście z mody nie wyszły jeszcze obecne już od jakiegoś czasu w sieciówkach kuferki, często przypominające torebki z lat 50. Natomiast jeśli chodzi o bardziej sportową wersję wśród propozycji można znaleźć rozmaite plecaki, świetnie dopełniające nawet bardziej klasyczny look.

www.resortmed.com.pl