Spoglądać na świat przez różowe okulary

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko funkcjonalny dodatek do każdego plażowego stroju, chroniący oczy przed słońcem i zapewniający wygodę w upalny dzień. Każdy fashionista wie, że aby nadążać za trendami sezonu trzeba skupiać się na dodatkach, a latem jednym z najważniejszych gadżetów są właśnie modne okulary.

W tym sezonie najmodniejsze są okrągłe okulary przeciwsłoneczne, szczególnie te przypominające styl retro, z ciekawym i efektownym obramowaniem. Wyjątkowo modny jest właśnie przysłowiowy kolor różowy, ale neonowe barwy oraz szalone wzory również mogą się sprawdzić dla bardziej odważnych i zdecydowanych nabywców.

Na szczególną uwagę zasługują także klasyczne lenonki, jak również okulary w kształcie kociego oka – ważne, by wyróżniać się z tłumu i podkreślać indywidualizm. Oczywiście na polskich ulicach od kilku tygodni niezmiennie królują okulary przeciwsłoneczne typu lustrzanki, pod którym ukryją się nasze czujne spojrzenia, pozwalając na swobodną i co najważniejsze niezauważoną obserwację całego otoczenia.

butik odzieżowy