Powrót do lat 90’

Obecny sezon przyniósł ze sobą bardzo wiele ciekawych trendów, a jednym z nich są zdecydowanie crop topy, czyli krótkie bluzki, ucinane powyżej linii pasa, odsłaniające brzuch i nadające naszej sylwetce ciekawy, niebanalny wygląd.

Wiele pań zarzekało się, że nie nigdy nie powróciłyby do mody z lat 90’, jednak oglądając wystawy sklepowe z coraz to ładniejszymi modelami crop topów można mieć wątpliwości, czy była to na pewno słuszna decyzja.

Możemy znaleźć je w różnych odsłonach, od sportowego, miejskiego looku po bardziej eleganckie i dystyngowane kreacje.

Mogą eksponować ramiona, wycięte z tyłu dodadzą naszej stylizacji bardziej nowoczesnego wyglądu i wyglądają efektownie zarówno przy spodniach, jak i do spódniczki.

Nawet jeśli figura nie pozwala na pełne eksponowanie ciała nie oznacza to, że powinniśmy odłożyć crop topy z powrotem na sklepową półkę – luźniejsze modele lub te zdobione mocnymi akcentami i wzorami świetnie nadają się do ukrycia wszelkich niedoskonałości.

Do tego przyciągająca uwagę biżuteria i buty, płaskie sandałki lub wysokie koturny, zależnie od preferowanego stylu, będą stanowiły świetne dopełnienie.