Kwiatowo mi

  Zaczęło się spokojnie, od wyważonych, wiosennych stylizacji, jednak teraz kwiatowe wzory coraz bardziej zaznaczają swoją obecność, jako modna wstawka każdej stylizacji. Powierzchownie rzecz ujmując mogą wydawać się nudne, znane, czy banalne, jednak ciekawie zestawione utworzą piękny zestaw, perfekcyjnie nadający się do zaprezentowania w każdej stylizacji.

Hitem na lato są oczywiście delikatne, zwiewne sukienki w kwiatowe wzory, uszyte z opływającej tkaniny, które doskonale nadają się na upalne dni. Moda uczy jednak, żeby nie bać się eksperymentowania, dlatego być może warto tym razem wybrać intensywniejsze, kwiatowe motywy i sukienkę dopasowaną do sylwetki.

Perfekcyjne podkreślenie figury oraz kobiece wzory dodadzą pewności siebie i pozwolą wyróżnić się z tłumu. Idąc za tradycyjnymi lookiem dziecka kwiatów, kwiaty można założyć także, jako dodatek do upięcia włosów, a delikatny motyw na torebce, czy kwiatowe kolczyki dodadzą stylizacji świeżości i pozwolą na oryginalniejsze wyeksponowanie tradycyjnego wzoru.

 .

www.cbssuszec.pl