Kolorowe szpilki do każdej stylizacji

Każda kobieta wie, jakie szczęście przynosi nowa para butów.

Zwłaszcza, jeśli mówimy o szpilkach z najnowszych kolekcji, a projektanci co jakiś czas zaskakują nas nowymi, oryginalnymi pomysłami rozświetlającymi każdą, nawet tę bardzo oficjalną kreację, W tym sezonie można bawić się modą także, jeśli chodzi o kwestię butów.

Szpilki we wzory, kwiatowe motywy lub modne wzory zwierzęce mogą być ekstrawaganckim dodatkiem do poważnego ubioru lub komponować się z całością równie szalonej stylizacji.

Bardzo ładnie prezentują się modele w kolorach pastelowych, pudrowym różu, słonecznym żółtym, czy błękitnym, ale także te bardziej odważne, neonowe wersje, które nadają się idealnie na letnie voyage.

Ostatnim hitem na salonach są szpilki z oryginalnego materiału, sferę blogową szturmem zdobywają szpilki bąbelkowe, ręcznie robione, które zdecydowanie będą świadczyć o oryginalności i stylowości ich właścicielki.

Natomiast romantyczkom polecamy buty z materiału przypominającego koronkę, ślicznie zdobiące każdą sukienkę i nadające naszemu wyglądowi lekki, a zarazem uroczy i trendy wygląd.

Poza