Jak nosić różne spodnie

Spodnie to bardzo trudny temat jeżeli chodzi o modę. Po pierwsze każdy z nas ma inną figurę i w każdym przypadku zależy nam, aby wyeksponować inne elementy naszego ciała. Legginsy to dość popularny obecnie krój, który noszony jest zamiast spodni (trochę w stylu lat osiemdziesiątych).

Powinniśmy jednak unikać tego typu „spodni” jako jedynego elementu zasłaniającego nasze pośladki. Bardziej szykowne jest zakładanie leginsów zamiast rajstop do sukienek i spódniczek. Kolejnym błędem numer jeden w przypadku noszenia spodni jest noszenie Bermudów w przypadku bardzo niskich osób lub osób krągłych.

W przypadku akurat tego rodzaju spodni powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy harmonijnie współgrają z naszą figurą, bo niestety – ten krój nie jest dla każdego. Ostatnim grzechem, który dosyć często można zaobserwować na ulicy dowolnego miasta jest zakładanie luźnych spodni „trzy-czwarte”, które wręcz deformują nawet najbardziej foremne ciało. Zamiast tego proponuje się o wiele bardziej komfortową i przede wszystkim bardziej estetyczną wersję spodni „trzy-czwarte”, które przylegają do ciała.

bellezafashion