Jak dopasować kolor butów do garnituru?

Buty bardzo często są podstawą eleganckiego ubioru i bardzo łatwo mogą zepsuć stylizację, dlatego też bardzo ważne jest, aby dobrze je dobrać do naszego garnituru. Kluczowe przy tym będzie właściwe zróżnicowanie koloru naszego stroju oraz koloru wybranego przez nas obuwia.

Dziś najpopularniejsze kolory obuwia to głównie czerń, brąz i burgund, a okazuje się, że nawet te klasyczne barwy nie pasują do każdej stylizacji. I tak, w przypadku czarnego garnituru sprawdzoną i w zasadzie jedyną odpowiednią metodą jest dodanie także czarnego obuwia, podczas gdy błędem będzie na przykład kolor ciemnobrązowy.

Większe pole do popisu daje garnitur w kolorze granatowym, do którego pasować będzie obuwie zarówno czarne, jak i brązowe czy w kolorze burgunda. Podobnie będzie zresztą, jeżeli posiadamy szary garnitur.

Jeżeli natomiast nasz strój ma brązowy kolor to niezbyt dobrym wyborem będzie czarne obuwie. Pamiętając o tych zasadach nie powinniśmy mieć problemu z dobraniem właściwych butów do naszej stylizacji.

https://midiamo.pl/pol_m_Marki_Venezia_Obuwie-Venezia-347.html