Aromatyczne płyny do dywanów

Jeśli chcesz, aby w twoim mieszkaniu na dłużej zapanował ładny zapach, staraj się wybrać ciekawy płyn pod względem nuty zapachowej do dywanów. Dywany mają to do siebie, że bardzo łatwo absorbują zapachy, a później długo je uwalniają. Nie inaczej jest w przypadku montaż wykładzin. Regularne pranie czy mycie dywanów w ulubionym płynie o charakterystycznej nucie zapachowej, pozwoli ci utrzymać ładny zapach w mieszkaniu na dłużej.

Jak prać dywan? Najlepiej kupić odkurzacz specjalnie przeznaczony do mycia dywanów. Jeśli jednak nie jest cię stać na takie urządzenie, bądź po prostu nie potrzebujesz kolejnego, wielkiego sprzętu w domu, umyj swój dywan ręcznie. Wystarczy, że namoczysz gąbkę w płynie do dywanów i zaczniesz nią przecierać dywan. Warto także rozważyć pranie karcher poznań.

Rób to dość delikatnie. Następnie należy przetrzeć dywan czystą wodą, a później go odkurzyć. Jakie zapachy mają płyny do mycia dywanów? Zwykle nuty zapachowe są standardowe: cytrynowa, różana, wielokwiatowa, morska czy nawet miodowa bądź kokosowa.

Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się nim w domu.

www.barkastolkmicko.pl